Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bellagente ürünleri UNICERA’da iç mimarlarla buluştu

UNICERA 2018 kapsamında Bellegante ürünleri Türkiye İç Mimarlar Odası Ankara, İzmir ve İstanbul ile buluştu.

İç mimarlar UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı'nda Bellagente’nin yenilikçi ürünleriyle bir araya geldi.

Türkiye’nin en kapsamlı ihtisas fuarı kabul edilen UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda Bellagente yenilikçi mutfak ürünlerini iç mimarlar ile buluşturdu.

UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı kapsamında Bellagente TMMOB İç Mimarlar Odası İzmir, Ankara, İstanbul üyeleri buluştu ve yenilikçi ürünlerini iç mimarlara tanıttı.

27 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilen olan kapsamlı fuarda Bellagente markası 1. Salon 66 numaralı stantta TMMOB İç Mimarlar Odası İzmir, Ankara, İstanbul üyeleriyle ile bir araya geldi. İç Mimarlar Odası İzmir, Ankara, İstanbul üyelerinin katılımlarıyla stant gezileri düzenlendi. Ürün tanıtımları yapıldı.

Bellagente markası olarak İnce Doğal Taş, Kenar Bandı, Esnek Beton, DIY Kendinden Yapışkanlı Ürünler,Ağaç Mozaik, Transstone, Transstone Değerli Taş, Plasmer, Fiberglas, Eskitme Ahşap, Free Wall, Leather Wall ürünleri, farklı renk ve ebatlarda üretilen yenilikçi ürünleri fuar kapsamında Türkiye’nin önde gelen iç mimarları ile buluşturuldu.

Bellagente yaşam alanlarına renk katıyor

Sektöründe lider olan Bal Orman Ürünleri‘nin bir markası olan Bellagente “Innovation For Your Home” sloganı ile yenilikçi ve benzersiz ürünlerini mimar ve iç mimarlara, dekorasyon firmalarına ve yaşam alanlarına renk katmayı amaçlayan herkese sunuyor.

İtanyan filolojisinde “Genç ve Güzel İnsanların Bir Araya Gelerek Oluşturduğu Topluluk” anlamına gelen Bellagente bunu kendisine felsefe edinip, genç ve dinamik ekibi ile günün ihtiyaçlarına karşılık verebilmeyi amaçlıyor.

Bellagente’nin amacı mutlu deneyimler ve marka aidiyeti oluşturmak

Bir yapı malzemesinden öte mutlu deneyimler satmayı hedefleyen Bellagente “Duvarında Güzel; Doğa da Güzel” düşüncesinden ilham alarak, doğanın bize sunduğunu ona zarar vermeden bilinçli kullanımlarla mekanlarınıza taşıma; “Happinness is Handmade” sloganı ile el yapımı doğal ürünlerden özgün tasarımlar edinme ve yeni nesil Kendin Yap (DIY) kültürüne sahip müşterilerine kendi otantik mekanlarını tasarlama fırsatlarını sunmaktadır.

Tasarımla sanatın gücü bir arada kullanılıyor

Tasarımla sanatın gücünün bir araya getirilerek üretildiği; Günün istek ve koşullarını yansıtan, farklı,doğal, montaj kolaylığı ve üstünlüğü sağlayan, inovatif ve yeniyi arayan kimliğinden ilhamla yenilikçi koleksiyonlarını marka aidiyeti yaratabilme arzusuyla kullanıcılarına ulaştırma isteği Bellagente’nin temel amacıdır.

Müşteri memnuniyeti için her ayrıntıyı düşünüyorlar

Zamanın kıymetini çok iyi bilen Bellagente, üretim aşamasından tasarım ve uygulama aşamalarına kadar sağladığı kolaylıklar, avantajlar ve üstünlükler ile kullanıcılarına farklılıklar sağlamaktadır. Ayrıca satış sonrası hizmetleriyle, kullanıcılarına mutlu deneyimler yaşamalarını sağlamak üzere sürekli çalışmaya da devam etmektedir.