Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Benervre Beytepe projesi Ağustos’ta teslim edilecek

Elbiz İnşaat güvencesiyle Ankara’da yükselen Benevre Beytepe projesi Ağustos’ta teslim edilecek.

Elbiz İnşaat imzasıyla Ankara’da konumlandırılan Benevre Beytepe projesi tek blokta 167 daireden meydana geliyor. 5 bin 85 metrekare alan üzerine inşa edilen projede 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor.

Benevre Beytepe projesinde stüdyo daireler 38 ile 40 metrekare, 1+1 daireler 56 ile 77 metrekare, 2+1 daireler ise 98 ile 106 metrekare olarak dizayn ediliyor.

Benevre Beytepe Ankara’da daire fiyatları 265 bin TL’den başlayarak 589 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Benevre Beytepe Ankara teslim tarihi

Benevre Beyetpe projesinde kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, kafe, fitness center, sinema, 7/24 güvenlik hizmeti, basketbol sahası, yürüyüş alanları ve otopark gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor. Projede dairelerin Ağustos’ta teslim edilmesi planlanıyor.

Benevre Beyetpe Çankaya projesi Cepa Kentpark AVM’lere 7 kilometre, Hacettepe Üniversitesine 2,5 kilometre, Bilkent Üniversitesine 3,5 kilometre, Kızılay’a 14 kilometre, Şehir Hastanesine ise 6, 5 kilometre uzaklıkta yer alıyor.