Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Benevre Beytepe sahipleri Eylül ayını evlerinde karşılayacak

Ankara'nın hızla değerlenen lokasyonlarından Beytepe'de konumlandırılan Benevre Beytepe'de teslimler 30 Ağustos'ta başlayacak. Projede satışlar devam ediyor.

Benevre Beytepe projesi teslim için gün sayıyor. Hemen tapu, 10 yıl vadeli konut kredisi ile 230 bin TL'den başlayan fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere büyük ayrıcalıklar sunduklarını belirten Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, "Stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daireler ile ideal yaşam alanları sunuyoruz. Artık projemizde sona yaklaşıldı. Eylül ayını huzur içinde karşılayacak, geleceğe yatırım yapmanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız" dedi.

Daire sahipleri hem bugüne hem geleceğe yatırım yapacak

Benevre Beytepe'ye dair bütün detayları paylaşan Türkoğlu, "Projemizde, kaba inşaatımız tamamlandı. İnce imalatlarımız ise hızla devam ediyor. Benevre Beytepe sayesinde vatandaşlarımız, hem bugüne hem de geleceğe yatırım yapmanın rahatlığını yaşayacak. Benevre Beytepe Projesi, başı ve sonu belli olan bir proje. Ankara'nın en nezih semtlerinden birinde yükselen projemiz; hemen tapu, kolay ödeme ve 10 yıl vadeli banka garantisi ile büyük kolaylık sağlıyor. 30 Ağustos'ta teslim edilecek olan projemiz ile yıllarca beklenen konut sahibi olma hayali gerçeğe dönüyor" diye konuştu.