Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Benevre Beytepe sakinleri üst düzey güvenlik önlemleri ile korunacak

Elbiz İnşaat'ın Ankara'da hayata geçirdiği Benevre Beytepe projesi sunduğu güvenlik önlemleri ile konut sahiplerinin gözlerini arkada bırakmayacak.

Elbiz İnşaat’ın 29 yıllık tecrübesi ile hayata geçen Benevre Beytepe'de 225 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlar devam ediyor. Uygun ödeme koşuları ve avantajlı fiyatlarla yatırımcılarının yüzünü güldürecek olan proje, sunduğu hizmetler ile de sakinlerine her türlü kolaylığı sağlayacak. Özellikle tatil, bayram, gibi özel günlerde yaşanan, hırsızlık tehlikesinin de Benevre Beytepe projesi ile ortadan kalkacağının vurgusunu yapan Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, vatandaşların evlerinden çıkarken gözlerinin arkada kalmayacağını söyledi.

Sağladığı sosyal imkanlar ile konforlu ev anlayışının yanı sıra hizmetleriyle de müşterilerini mutlu etmeyi amaçlayan projenin bir başka önemli özelliğine dikkat çeken Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, şunları anlattı: "Benevre Beytepe projesi ile vatandaşlarımızın güven ve huzurlu bir ortamda yaşamasını sağlamak için her türü detayı düşündük. 7/24 resepsiyon- lobi hizmeti, 7/24 güvenlik hizmeti- kapalı devre kamera sistemi ile konut sahiplerimizin gözü arkada kalmayacak. Hırsızlık korkusu ile dışarı çıkmakta tereddüt eden Ankaralılar bu sayede rahata erecek."