Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Benevre Beytepe'de fırsatlardan yararlanmak için son günler

Teslimlerine 8 ay kalan Benevre Beytepe projesinde; 0.80, 0.89 faiz oranları ile kolayca ev sahibi olmak için son gün 31 Aralık 2016.

Ankara'nın en ndeğerli yaşam alanlarından Beytepe'de Elbiz İnşaat imzasıyla yükselen Benevre Beytepe projesinde sona yaklaşıldı. Kaba inşaatı biten projenin ince imaalatlarının da hızla tamamlandığını kaydeden Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, "Biz Benevre Beytepe projemiz ile konut değil adeta kalite inşaa ettik. Artık 8 ay sonra yaşam başlıyor. 31 Aralık'a kadar sunduğumuz cazip imkanlarla da konut sahibi olmak isteyenlerin hem cebini hem de yüzünü güldüreceğiz" diye konuştu.

Kira ve aidat garantisi sunuluyor

Teslimlerine 30 Ağustos 2017'de başlanacak olan projenin sunduğu avantajları anlatan Türkoğlu, "0.80, 0.89 faiz oranları ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için sunduğumuz güzel bir imkan. Kullandığımız bu uygun faiz oranlarının yanı sıra, sunduğumuz kira ve aidat garantisi imkanı da konut sahibi olacak vatandaşlarımızın geleceğe olan yatırımlarını güçlendirecek. Bu fırsatı kaçırmamak için 31 Aralık tarihine kadar acele etmek gerek" dedi.