Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Benevre Beytepe'de her keseye uygun ödeme planları sunuluyor

Elbiz İnşaat imzasıyla Ankara'nın en değerli noktalarından birinde hayata geçirilen Benevre Beytepe projesinde daire fiyatları 225 bin TL'den başlıyor.

Başkentin yatırım değeri yüksek bölgelerinden Ankara Eskişehir Yolu ve İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan noktada yükselen Benevre Beytepe projesi 5 bin 85 metrekarelik alanda 27 katlı tek blok olarak konumlandırılıyor. Toplamda 167 dairenin yer aldığı projeden daire sahibi olmak isteyenlere banka garantisi ve hemen tapu olanağı gibi erişilebilir kolaylıklar sağlıyor.

Daire fiyatlarının 225 bin TL'den başladığı projeden yatırım amacıyla daire satın alanlara stüdyo daireler için 1.000 TL, 1+1 daireler için 1.250 TL, 2+1 daireler için 1.500 TL kira garantisi sunuluyor. Yatırımcılar dairesini kendi kiraya veremediği takdirde, yapımcı firma kiracı bulabiliyor. Firma, kiracı bulamazsa dairenin kira bedelinin yarısını ve aidatı ev sahibine ödüyor.

2017 Ağustos ayında teslim edilmesi öngörülen projede alanları 71 metrekare ile 148 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Yatırımcıların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı

Benevre Beytepe hakkında konuşan Elbiz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, "Projeyi oluştururken ev sahiplerinin ve hatta misafirlerinin sosyal olanaklarını ve bölge ihtiyaçlarını değerlendirdik. Bu ihtiyaçlar dahilinde konut tiplerini ve ortak yaşam alanlarını belirledik. Benevre Beytepe ile bir ilke de imza atıyoruz. Spor salonu, sinema salonu, oyun odası, müzik ve karaoke odası, çocuk bakım merkezi, evcil hayvan evi, misafirhane ve cafe - kütüphanemiz ile sosyal alanların kullanım anlayışını değiştirmeyi amaçlıyoruz" dedi.