Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Benevre Beytepe'de her keseye uygun ödeme planları sunuluyor

Elbiz İnşaat imzasıyla Ankara'nın en değerli noktalarından birinde hayata geçirilen Benevre Beytepe projesinde daire fiyatları 225 bin TL'den başlıyor.

Başkentin yatırım değeri yüksek bölgelerinden Ankara Eskişehir Yolu ve İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan noktada yükselen Benevre Beytepe projesi 5 bin 85 metrekarelik alanda 27 katlı tek blok olarak konumlandırılıyor. Toplamda 167 dairenin yer aldığı projeden daire sahibi olmak isteyenlere banka garantisi ve hemen tapu olanağı gibi erişilebilir kolaylıklar sağlıyor.

Daire fiyatlarının 225 bin TL'den başladığı projeden yatırım amacıyla daire satın alanlara stüdyo daireler için 1.000 TL, 1+1 daireler için 1.250 TL, 2+1 daireler için 1.500 TL kira garantisi sunuluyor. Yatırımcılar dairesini kendi kiraya veremediği takdirde, yapımcı firma kiracı bulabiliyor. Firma, kiracı bulamazsa dairenin kira bedelinin yarısını ve aidatı ev sahibine ödüyor.

2017 Ağustos ayında teslim edilmesi öngörülen projede alanları 71 metrekare ile 148 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Yatırımcıların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı

Benevre Beytepe hakkında konuşan Elbiz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, "Projeyi oluştururken ev sahiplerinin ve hatta misafirlerinin sosyal olanaklarını ve bölge ihtiyaçlarını değerlendirdik. Bu ihtiyaçlar dahilinde konut tiplerini ve ortak yaşam alanlarını belirledik. Benevre Beytepe ile bir ilke de imza atıyoruz. Spor salonu, sinema salonu, oyun odası, müzik ve karaoke odası, çocuk bakım merkezi, evcil hayvan evi, misafirhane ve cafe - kütüphanemiz ile sosyal alanların kullanım anlayışını değiştirmeyi amaçlıyoruz" dedi.