Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Benevre Beytepe'de sona gelindi

Benevre Beytepe'de teslime 8 ay kaldığını söyleyen Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Türkoğlu, "Projemizde artık sona geldik. Vaat etmiyor, garanti ediyoruz" dedi.

Benevre Beytepe'nin inşa edilmeye başladığı günden bu zaman dilimine kadar, hızlı adımlarla ilerlediğini anlatan Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, projede sona yaklaşıldığının altını çizdi. Kaba inşaatı biten projenin artık teslim için gün saydığını anlatan Türkoğlu, "Elbiz İnşaat garantisi ile yükselen projemizde artık sona yaklaştık. Hiçbir zaman ön plana çıkmak adına farklı vaatler ile alıcılarımızın karşısına çıkmadık. Ne vaat ettiysek projemize yansıttık hatta daha iyisini yapmak için çabaladık. Artık sona yaklaştık ve 8 ay sonra kapılarımızı açmanın gururunu yaşıyoruz" diye konuştu.

Yatırımcısının yüzünü güldürecek

Memduh Türkoğlu, Benevre Beytepe'nin lokasyon, üniversitelere yakınlık ve sunduğu sosyal imkanların yanı sıra sunduğu cazip imkanlar ile de parlayan bir yıldız olduğunu belirterek "Benevre Beytepe; hemen tapu, kolay ödeme seçenekleri ve 10 yıl vadeli banka konut kredisi gibi kolaylıklar ile de konut sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek" dedi.

Fiyatlar 225 bin TL'den başlıyor

Benevre Beytepe projesinin en doğru yatırım olacağını sözlerine ekleyen Türkoğlu, "Değerli alıcılarımızı 225 bin TL'den başlayan fiyatlar ile tüm gereksinimlerini yerine getiren bir proje ile buluşturacağız. Kaba inşaatımız bitti ve ince imalatlarımız hızla devam ediyor. Stüdyo, 1+1 , 2+1 ve loft olmak üzere toplam 167 daireden oluşan projemiz 2017 Ağustos'ta teslim edilecek" ifadelerini kullandı.