Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Benevre Beytepe'yle ilgili her şey bu videoda

Elbiz İnşaat'ın Ankara Eskişehir yolu ve İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan bölgede hayata geçirdiği Benevre Beytepe'nin detaylarını içeren tanıtım videosu yayınlandı.

Ankara'nın en değerli yerleşim bölgelerinden Çankaya Beytepe'de konumlandırılan Benevre Beytepe, eğlenceli bir uygulamaya ev sahipliği yaptı. Kün Medya imzalı animasyonlu video tanıtımı ile yatırım yapmak isteyen ve konut sahibi olmak isteyenlere farklı bir bakış açısı kazandıran Benevre Beytepe, banka garantisi ile ilgili merak edilenleri de bu tanıtım videosunda anlatıyor.

Daire fiyatlarının 225 bin TL'den başladığı proje tanıtımında ev sahibi olmanın yolları basamak basamak anlatılıyor. Birçok projede dikkat çeken ancak tam olarak anlaşılması mümkün olmayan detaylar da Benevre Beytepe’nin eğlenceli tanıtım videosu ile kullanıcılara anlatılıyor.

Videoyu izlemek için tıklayınız

Sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor

Toplamda 167 daireden oluşan 27 katlı projede alanları 38 metrekare ile 106 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daireler bulunuyor. Banka garantisi ve hemen tapu olanağı ile ev sahibi olmak isteyenlere erişilebilir kolaylıklar sağlayan projede teslimlerin 2017 Ağustos’ta başlaması bekleniyor.

Tüm ihtiyaçları konfora dönüştüren proje ev sahibi olmak isteyenlere BB Lounge (Kütüphane – Kafe), BB Studio (Müzik ve Karaoke Odası) – BB Studio, BB Movie (Cep Sineması), BB Pool & Fit (Yüzme havuzu – Fitness – Sauna), BB Guesthouse (Misafirhane), BB Play (Oyun Odası) sunuyor.