Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Beyaz Park Topkapı konutları sahiplerine ulaşıyor

İstanbul’da ürettiği markalı konut projeleri ile kaliteli işlere imza atan Beyaz İnşaat’ın Beyaz Park Topkapı’da anahtar teslimler mayıs ayında start alacak.

İstanbul’da merkezi noktalara ürettiği kaliteli konut projeleri ile dikkat çeken isimlerden Beyaz İnşaat tarafından hayata kazandırılan Beyaz Park Topkapı projesinde konut teslimleri başlıyor.

Beyaz Park Topkapı konut projesi Beyaz İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Topkapı’da sektöre kazandırılıyor. Kaliteli ve güvenilir yapılar inşa eden Beyaz İnşaat’ın yeni projesi Beyaz Park Topkapı projesinde konutlar sahiplerine ulaşıyor.

Merkezi konumu ve prestijiyle yüksek kazanç vaat eden projenin satışları devam ediyor. Yoğun talep alan proje bulunduğu bölge itibariyle çok yüksek prim elde etmeyi amaçlıyor. İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi lokasyonlarından bir tanesi olan Topkapı’da iş ve yaşamın tam merkezinde yükselen proje bu özelliği ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Beyaz İnşaat tarafından yapılan açıklamaya göre, projede kalan sınırlı sayıdaki konutların satışları devam ediyor. Teslimler ise mayıs ayında gerçekleşecek.

371 adet konut ve 9 adet de ticari üniteye yer verilen Beyaz park Topkapı projesi 150 milyon TL’lik yatırım ile hayata geçirildi. Prestijli konumu, zengin sosyal donatıları ve yüksek prim garantisi ile hem yatırımcıdan hem de oturumcudan yoğun ilgi gören projede karma konseptte tasarlandı. Projedeki konutların teslimleri kısa süre içerisinde yeni sahiplerine teslim edilecek.

Marmaray Hattının Zeytinburnu durağına 5 kilometrelik mesafede konumlanan Beyaz İnşaat Beyaz Park Topkapı projesi metrobüs durağına da çok yakın konumda yer alıyor.

Ulaşımında merkezinde yer alan Beyaz Park Topkapı projesinin sosyal olanakları ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Güvenlik

  • Otopark

  • Açık yüzme havuzu

  • Kapalı yüzme havuzu

  • Sauna

  • Fitness salonu

  • Çok amaçlı spor salonu

  • Türk hamamı