Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Beyaz Park Topkapı'da faizler 0,69'a çekildi

İstanbul'un en değerli bölgelerinden Topkapı'da Beyaz İnşaat imzasıyla yükselen Beyaz Park Topkapı'da başlayan kampanya kapsamında 60 ay 0,69 faizle vade imkanı sunuluyor

İstanbul'da ulaşım merkezi konumunda bulunan Topkapı'da yükselen Beyaz Park Topkapı projesinde dairelerin büyük bir kısmı sahiplerini buldu. Bölgenin en çok talep gören konut projeleri arasında yer alan Beyaz Park Topkapı projesinde yeni başlayan kampanya kapsamında, kişiye özel vadeli ödeme seçeneklerinin yanı sıra kredili alımlarda 60 ay için 0.69 faiz oranıyla banka kredi imkânı sunuyor.

Peşin alımlarda fiyatlar 415 bin TL'den başlıyor

150 milyon TL’lik yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje, yaklaşık 86 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Toplam 371 konut ve dört bin metrekarelik ticari birimin yer aldığı projede daire fiyatları 415 bin TL'den başlıyor. Projede alanları 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Geniş peyzajı ve zengin sosyal donatılarıyla keyifli bir yaşam sunan Beyaz Park Topkapı’da açık ve kapalı yüzme havuzu, bay ve bayanlar için ayrı hamam ve sauna, fitness merkezi, çok amaçlı spor alanı, yürüyüş yolları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Projenin teslimlerine 2017'de başlanacak

Lokasyonuyla dikkat çeken Beyaz Park Topkapı, Davutpaşa metro durağına 200 metre, Cevizlibağ metrobüs durağına 600 metre, Esenler Otogarı’na 3.5 kilometre, Sultanahmet’e 8 kilometre, Atatürk Havalimanına 10 kilometre, Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine 6.5 kilometre, Marmaray Zeytinburnu durağına ise 5 kilometre gibi kısa bir mesafede yer alıyor. İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği projenin 2017 Aralık'ta tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.