Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Beyazhane'de inşaat tüm hızıyla sürüyor

Beyaz İnşaat'ın İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Kağıthane'de konumlandırdığı Beyazhane projesi lokasyonu ve ayrıcalıklarıyla yatırımcının ilgisini çekiyor

Yatırımcısına Kağıthane'de seçkin bir yaşam vadeden Beyazhane projesi Haliç Köprüsü'ne 7 kilometre, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprüleri'ne 5 kilometre, Bebek'e 4 kilometre, Maslak'a ise 3 kilometre uzaklıkta yükseliyor. Tek bloktan oluşan proje toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Bin 381 metrekare alan üzerinde inşa edilen Beyazhane'de yer alan dairelerin tamamında ankastre ocak, fırın, davlumbaz, klima, led aydınlatma,çift asansör, görüntülü diafon, akıllı ev sistemine uyumlu kartlı giriş sistemi, yangın alarmı ve A plus ısınma sistemi bulunuyor.

Projenin sosyal donatıları arasında ise kapalı ve açık otopark alanları, güvenlik görevlisi hizmetlerinin yanında kadın erkek ayrı kullanılabilecek fitness salonları, saunalar, kapalı havuz, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, seyir terası, kafeterya, play station odası ve cep sineması mevcut.

Toplamda 117 dairenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Projede yer alan 1+1 daireler 41,5 metrekare ile 50 metrekare arasında, 2+1 daireler 70 metrekare ile 80 metrekare arasında, 3+1 daireler 103 metrekare, 4+1 daireler ise 120 metrekare ile 129 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.