Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Beykonak Evleri'nden konut alana "Tesla" hediye!

EA İnşaat imzasıyla İstanbul'un en değerli bölgelerinden birinde yükselen Beykonak Evleri'nden 31 Mayıs'a kadar konut satın alan herkese Tesla otomobil hediye ediliyor.

EA İnşaat, İstanbul Boğazı'nda konumlandırdığı projesi Beykonak Evleri'nde çevreci bir kampanyaya imza atıyor. "Doğal lüks" konseptiyle ortaya çıkan projeden 31 Mayıs tarihine kadar daire satın alan herkese sıfır kilometre Tesla otomobil hediye ediyor. Tesla otomobiller, tamamen elektrikle çalışan motoru ve sıfır emisyon özelliğiyle dünyanın en çevreci ve inovatif otomobili olarak kabul ediliyor.

Beykonak Evleri’nin garajında sıfır emisyon hedefi

Tüm projelerinde çevresel sürdürülebilirliği misyon ve vizyonlarının en üst sırasına taşıdıklarının altını çizen EA İnşaat yetkilileri, Beykonak Evleri projesinde “doğa ve çevre için garajlarımızda sıfır emisyon” hedefi ile kampanya dahilinde projeden ev alan herkese Tesla otomobil hediye ettiklerini belirtti. Yapılan açıklamada “Doğa tüm canlıların ortak evi. İnsanlar kendi yaşam alanlarını planlarken, doğaya ve diğer canlıların yaşamlarına saygı göstermek zorunda. Bu anlayıştan yola çıkarak tüm projelerimizde sürdürülebilir çevre politikalarını ve bu kapsamda kampanyaları hedefliyoruz. “Garajımızda sıfır emisyon” projesi de bu çerçevede planladığımız ve çok inandığımız bir kampanya” denildi.