Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Beykonak Evleri'nden konut alana "Tesla" hediye!

EA İnşaat imzasıyla İstanbul'un en değerli bölgelerinden birinde yükselen Beykonak Evleri'nden 31 Mayıs'a kadar konut satın alan herkese Tesla otomobil hediye ediliyor.

EA İnşaat, İstanbul Boğazı'nda konumlandırdığı projesi Beykonak Evleri'nde çevreci bir kampanyaya imza atıyor. "Doğal lüks" konseptiyle ortaya çıkan projeden 31 Mayıs tarihine kadar daire satın alan herkese sıfır kilometre Tesla otomobil hediye ediyor. Tesla otomobiller, tamamen elektrikle çalışan motoru ve sıfır emisyon özelliğiyle dünyanın en çevreci ve inovatif otomobili olarak kabul ediliyor.

Beykonak Evleri’nin garajında sıfır emisyon hedefi

Tüm projelerinde çevresel sürdürülebilirliği misyon ve vizyonlarının en üst sırasına taşıdıklarının altını çizen EA İnşaat yetkilileri, Beykonak Evleri projesinde “doğa ve çevre için garajlarımızda sıfır emisyon” hedefi ile kampanya dahilinde projeden ev alan herkese Tesla otomobil hediye ettiklerini belirtti. Yapılan açıklamada “Doğa tüm canlıların ortak evi. İnsanlar kendi yaşam alanlarını planlarken, doğaya ve diğer canlıların yaşamlarına saygı göstermek zorunda. Bu anlayıştan yola çıkarak tüm projelerimizde sürdürülebilir çevre politikalarını ve bu kapsamda kampanyaları hedefliyoruz. “Garajımızda sıfır emisyon” projesi de bu çerçevede planladığımız ve çok inandığımız bir kampanya” denildi.