Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Beylikdüzü’nde yükselen Demir Country’de mevcut kampanyalara ek yüzde 10 indirim

İstanbul Beylikdüzü’nde yaşama kazandırılan Demir Country projesinde mevcut kampanyalara ek yüzde 10 indirim fırsatı başladı. Detaylar haberimizde…

Demir İnşaat tarafından hayata geçirilen Demir Country projesi, İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde yaşama kazandırılıyor. Demir Country projesinde mevcut kampanyalara ek yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor.

HER İHTİYACA CEVAP VEREN KONUT SEÇENEKLERİ

Demir Country; 20 bin 500 metrekare üzerinde 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4+1 ve 4.5+1 seçenekleri olmak üzere toplam bin 160 adet daire, 50 adet villa ve 113 adet ticari üniteden meydana geliyor.

HAMİT DEMİR: İNDİRİM KAMPANYASINA DESTEK VERİYORUZ

Enflasyonla mücadele kapsamında hayata geçirilen indirim kampanyasına destek verdiklerini ifade eden Demir Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir; “Demir Country’den ev sahibi olmak isteyenler için mevcut kampanyamıza ilave olarak yüzde 10 indirimi hemen uyguluyoruz. Ayrıca yatırımcılarımıza en uygun ödeme koşullarını sunuluyor. Kaçırılmayacak bir fırsatın yer aldığı Demir Country’de indirimin yanı sıra yüzde 35’i peşin, kalan bedel için ise 60 ay kendi bünyemizde taksit seçeneği bulunuyor” diye konuştu.

ULAŞIM AKSLARINA YAKINLIĞIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Toplam 9 bloktan meydana gelen Demir Country projesinde arsa alanının yüzde 80’i peyzaj mimarisine ayrıldı. Projedeki 3 blok farklı, 6 blok farklı bir mimari yaklaşım sunuyor.

Demir Country Beylikdüzü; E-5 ve E-6’ya sadece birkaç dakika, metrobüs durağına 2.5 kilometre, Yakuplu Marina’ya ise birkaç dakikalık mesafede konumlanıyor.

FARKLI KONSEPTİYLE ÖNE ÇIKIYOR

İki ana yapının arasından geçen büyük cadde ile bölgenin meydan ihtiyacına tek başına karşılık veren Demir Country’de ünlü restoran ve alışveriş markalarının bulunacağı caddede; Nevizade, Pera ve Galata sokakları konseptleri yer alıyor.