Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Beysu Evleri'nde 36 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor

Emir İnşaat ve Tekin Yapı ortaklığında Ankara Çankaya'da konumlandırılan Beysu Evleri projesinde satışlar başladı. Projede fiyatlar 700 bin TL'den başlıyor.

Ankara'nın en değerli yaşam merkezlerinden Çankaya Beysukent'te 29 bin metrekarelik alan üzerinde geliştirilen Beysu Evleri projesinde satışlar geçtiğimiz günlerde başladı. Toplamda 131 daireye yer verilen projede alanları 105 metrekare ile 353 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler bulunuyor.

Daire fiyatlarının 700 bin TL ile 1 milyon 300 bin TL arasında değiştiği projede firma bünyesinde 36 aya vade farksız taksit yapılıyor. Lokasyonuyla ve ferah daireleriyle dikkat çeken projede dairelerin tavan yüksekliği 2.95 metreyi buluyor. Örnek dairesi yatırımcıların ziyaretine açılan Beysu Evleri projesinde teslimlerin Şubat 2019'da başlaması planlanıyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, fitness merkezi, golf alanı, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru ve peyzaj alanlarının bulunduğu Beysu Evleri projesinde arsanın bin metrekaresi biyolojik gölete, 2 bin metrekaresi spor ve sosyal tesislere, 26 bin metrekaresi ise park ve peyzaja ayrıldı.