Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Beyttürk İnşaat'ın yeni projesinde satışlar önümüzdeki günlerde başlayacak

Beyttürk İnşaat'ın Bursa Orhangazi'de konumlandıracağı yeni projesi için ön talep çalışmaları önümüzdeki günlerde başlayacak. Proje 2017'nin ilk çeyreğinde satışa çıkacak

Yalova'da hayata geçirdiği projelerle sektörde kendine önemli bir yer edinen Beyttürk İnşaat, rotasını Bursa'ya çevirdi. Bursa Orhangazi'de yükselecek yeni projesi için ön talep süreci çok yakında başlayacak. Satışlarına 2017 yılının ilk çeyreğinde başlanması beklenen projede toplam 900 konut yer alacak.

Teslimlerine Aralık 2019'da başlanacak olan proje, Osmangazi Köprüsü ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na olan yakınlığıyla yatırımcıdan yoğun ilgi görüyor. İlk olarak CNR Emlak 2016 Fuarı'nda yatırımcının karşısına çıkan proje 85 bin metrekarelik inşaat alanıyla bölgenin en büyük projesi olarak yükselecek.

İçerisinde kumsalı olan yapay bir denize de sahip olan projede villalar, daireler ve otel bulunacak. İznik Gölü manzarasıyla dikkat çeken proje 31 bin 849 metrekare arsa üzerinde konumlandırılacak. 13 blok halinde tasarlanan projede daire tipleri, teslim tarihi ve fiyatlar henüz açıklanmadı.