Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Bilkent Şehir Hastanesi açılış tarihi belli oldu

Bilkent Şehir Hastanesi, Mayıs ayında hizmete girmeye hazırlanıyor. Projenin 3 aşama halinde hizmete açılması planlanıyor. Hastanenin tamamı ise Ekim’de bitmiş olacak.

Bilkent Şehir Hastanesi, Türkiye’nin en büyük kamu-özel işbirliği projesi olarak öne çıkıyor. Büyük merakla beklenen Bilkent Şehir Hastanesi’nin açılış tarihi belli oldu. Proje, Mayıs ayından itibaren 3 aşamalı olarak hizmete açılacak.

DÜNYANIN EN BÜYÜK HASTANESİ

Bilkent Şehir Hastanesi, dünyada örneği bulunmayan bir proje olma özelliği taşıyor. Hastane, dünya üzerinde tek seferde inşa edilen en büyük hastane olma özelliğinde. Proje, toplam 1 milyon 312 bin metrekare kapalı alan üzerinde yükseliyor.

Bilkent Şehir Hastanesi’nde verilecek tüm sağlık hizmetleri devlet hekimleri tarafından sağlanacak. CNN Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Üst Yöneticisi Murad Bayar, söz konusu proje ile birlikte herkesin hızlı ve ücretsiz hizmet alabileceğini vurguladı.

EKİM’DE TAMAMEN BİTMİŞ OLACAK

Taraflar ile Sağlık Bakanlığı arasında imzalanan sözleşme çerçevesinde Bilkent Şehir Hastanesi’nin tamamının Ekim ayına kadar tamamlanarak açılması planlanıyor. Bayar, Mayıs ayından itibaren 3 aşamada hastaneyi faaliyete geçirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

8 BRANŞ HASTANESİ HİZMET VERECEK

Bilkent Şehir Hastanesi, biri merkezi hastane olmak üzere toplam 8 branş hastaneden oluşuyor. İlk etapta Kardiyovasküler ve Nöroloji hastaneleri hizmete girecek. Onkoloji ve Kadın Doğum ile Çocuk hastaneleri de bunları takip edecek.

HASTANEYE ULAŞIM SORUNSUZ GERÇEKLEŞECEK

Hastaneye ulaşım sorunsuz ve hızlı şekilde gerçekleşecek. Ankara Büyükşehir Belediyesi, Bilkent Şehir Hastanesi projesi için trafik planlaması gerçekleştirdi. Hastanenin etrafında yeni kavşak ve yollarla hastaneye ulaşım kolayca sağlanmış olacak.

Metro hattı üzerinde bulunan Bilkent Şehir Hastanesi’nin içerisinde de kendi ring güzergahları olacak. Her kulenin bağımsız bir hastane olacağı projede kim hangi branşta hekime muayene olmak isterse o kuleye gidecek. Böylece bütün kampüs hastanelerini dolaşması gerekmeyecek.