Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu 507 milyon TL büyüklüğe ulaştı

İş Portföy Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu 2 Ocak Salı 2018 itibariyle 507 milyon TL büyüklüğe ulaştı.

Portföy yönetimi sektörünün lider kuruluşu İş Portföy’ün kurucu ve yöneticisi olduğu İş Portföy Yönetimi A.Ş. Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu, 02 Ocak 2018 tarihi itibarıyla 507 milyon TL büyüklüğe ulaştı.

Ülkemizin büyük şehirlerinde yer alan ticari mülkler ve ofis binalarına yatırım yaparak, elde edilen kira geliri ve değer artışı ile nitelikli yatırımcılara uzun dönemli ve istikrarlı getiri sağlamayı amaçlayan Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu, ilk satış tarihi olan 19 Temmuz 2017’den 02 Ocak 2018 tarihine kadar geçen sürede %7,10 oranında değer artışı kaydetti.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım fonu* olan Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu, yatırımcıların bireysel birikimleriyle ulaşamayacakları ölçekteki ticari gayrimenkullere yatırım yaparak uzun dönemli kiralamalar gerçekleştiriyor. Fonun yatırımcıları ticari gayrimenkullerin sağladığı düzenli kira gelirine iştirak ederken portföyde yer alan ofislerin değer artışından da yararlanabiliyorlar.

%21.1 pazar payı** ile Türkiye’nin lider portföy yönetimi şirketi olan İş Portföy, 32.7 milyar TL büyüklüğünde varlık yönetmektedir.