Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Birkaç ufak dokunuşla evinizi yaza hazırlayın!

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte her yer canlandı. Peki ya eviniz? Evinizi de birkaç ufak dokunuşla yaz mevsimine uygun hale getirmeye ne dersiniz?

Doğru renk seçimi ve birkaç ufak dokunuşla yaşam alanlarınızı ve çalışma ortamlarınızı daha ferah bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ürettiği kalemler ile fikirlerin ve hayallerin somut hale getirilebilmesini sağlayan edding, yazın sıcak ve ağır havasından bunalmadan rahat ve konforlu yaşam alanlarınızı kendiniz tasarlama imkânı sağlıyor.

edding kalemleri ile sizler de hayallerinizi gerçeğe dönüştürerek yaşam alanlarınızı yaza uygun bir şekilde yeniden tasarlayabilirsiniz. Bu yaz dekorasyonda yaz teması, ferahlığı ve canlılığıyla dikkat çeken en çok beğenilen temalardan biri olarak dikkat çeliyor. edding kalitesiyle geliştirilen tasarım ve sanat kalemleri ile evinizde birkaç ufak değişiklik yaparak yaz temasını kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Evinizin bir duvarını farklı bir renkte boyayın!

Evinizdeki rutin görüntüyü değiştirmek ve yaza uygun bir konsept yakalamak istiyorsanız edding kalemlerinin yardımıyla evinizdeki bir duvarı komple canlı bir renkle boyayabilirsiniz.

Sandalyelerinizi kendiniz tasarlayın!

Balkonda, bahçede ya da evde kullandığınız sandalyelerinizi kendi tercihlerinize göre ve yazın sıcak ve canlı renklerine uygun boyayarak yazın sıcaklığını ferahlatabilirsiniz.

Kendinize de kostüm tasarlayın!

edding kumaş boyama kalemleriyle mağazadan satın aldığınız tişörtlerden çok daha iyi tişörtler tasarlayabilir ve bunları dostlarına armağan ederek tasarımlarınızı sevdiklerinizin üzerinde de görebilirsiniz.

Bahçelerdeki saksıları yeniden şekillendirin!

Bahçeli evlerin vazgeçilmezi şüphesiz ki ev içi mobilyalar kadar önem arz eden bahçe mobilyaları ve aksesuarları. Bahçe mobilyalarınızı da boyayabilir ve özellikle saksı, biblo gibi metal ve plastik eşyaları çeşitli çıkartma ve renklerle süsleyerek yaz konseptine uygun bir hale getirebilirsiniz.