Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bitez Yalıları Exquisite satışa çıktı

FB Gayrimenkul Yatırımları tarafından Bodrum'da yükselen Bitez Yalıları Exquisite'de fiyatlar 1 milyon 500 bin euro ile 2 milyon 500 bin euro arasında değişiyor.

FB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Bodrum'da 15 milyon euro yatırımla inşa ettiği Bitez Yalıları Exquisite projesi geçtiğimiz günlerde satışa çıktı. Rolls-Royce’un tasarım ve üretim hikayesinden ilham alınarak Levent Penso tarafından tasarlanan proje, şirketin sahibi olduğu 10 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Denize sıfır konumda bulunan projede 17 lüks villa yer alıyor.

Metrekare birim fiyatları 5 bin eurodan başlıyor

Villa fiyatlarının 1 milyon 500 bin euro ile 2 milyon 500 bin euro arasında değiştiği Bitez Yalıları Exquisite projesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor. Tüm yalıların tripleks ve 5+1 şeklinde tasarlandığı projede müstakil villalar, ikiz villalar ve üçüz villalar bulunuyor. Metrekare birim fiyatının 5 bin euro ile 9 bin euro arasında değişiklik gösterdiği projede villaların alanları 249 metrekare ile 283 metrekare arasında değişiyor. Bodrum Bitez Yalıları Exquisite'de teslimlerin Eylül 2017'de başlaması bekleniyor.

Türkiye'de ilk: Exquisite®

FBGY CEO’su Burak Özyiğit, Bitez Yalıları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; "FB Gayrimenkul Yatırımları olarak 'tarifsiz lüks' hissine sahip yüksek yaşam standartları ve alanları sunduğumuz 'Exquisite®' konseptini yarattık ve Türkiye'de ilk kez Bitez Yalıları projemiz ile sunuyoruz.

Her biri özel ve benzersiz tasarıma sahip, yüksek yaşam standartlarındaki "tarifsiz lüks" hissine sahip yaşam alanları sunan 'Exquisite®' konseptine sahip 17 yalımızı kendi arazimiz üzerine inşaa ediyoruz. Exquisite® mimari konseptine Levent Penso’nun eşsiz deneyimleri ve gustosu ile tasarımdan ve üretime Rolls-Royce markasının, çekicilik ve ayrıcalık hissini yansıtan duruşu ilham verdi" dedi.