Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bizim Evler 6'da faiz oranı 0.40'a sabitlendi

İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen Bizim Evler 6'da hemen teslim satışlar sürüyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 0.40 oranla 60 ay vade fırsatı sunuluyor.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgelerinden Ispartakule'de hayata geçirilen Bizim Evler 6 projesinde yeni bir kampanya başladı. “Bugün al,bugün taşın” kampanyasıyla yatırımcılara 0.40 oran ile 60 ay vade fırsatı sunuluyor. Toplamda bin 661 konut ve 160 cadde mağazasının yer aldığı projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri bulunuyor. İki etaptan meydana gelen Bizim Evler 6’da daireler 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede yer alan 2+1 konutlar 474 bin TL’den, 3+1 konutlar 677 bin TL’den, 4+1 konutlar 890 bin TL’den, 5+1 konutlar ise 1 milyon 88 bin TL'den satışa sunuluyor.

Ulaşım sorununu ortadan kaldırıyor

Bölgenin en çok talep gören konut projeleri arasında yer alan Bizim Evler 6’nın önünde yer alan metro durağı, ulaşım açısından site sakinlerine büyük avantaj sağlıyor. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da Bizim Evler’e çok yakın bir noktada yer alıyor.

Sosyal yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor

Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, metro ve banliyö tren hatları, 3. Havaalanı, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü gibi mega projelerin kesişim noktasında yer almasıyla büyük ilgi gören projenin sosyal donatı alanları arasında üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletler, şelaleler, seyir terasları, ilkokul ve mescit bulunuyor.