Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bizim Evler 7 projesi Ağustos’ta teslim edilecek

İhlas Yapı güvencesiyle Avrupa Yakası’nda hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesi Ağustos’ta teslim edilecek.

İhlas Yapı tarafından Ispartakule’de konumlandırılan Bizim Evler 7 projesi, Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasının yanı sıra zengin sosyal donatıları sayesinde ayrıcaklı bir yaşam tarzı sunuyor.

“10 Bin TL Peşin Bu Yaz Taşın” sloganıyla inşa edilen Bizim Evler 7 projesinde 532 konut, 48 cadde mağazası bulunuyor. Proje kapsamındaki daireler 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı olarak dizayn edildi.

Teslimlerine Ağustos ayında başlanacak olan Bizim Evler 7’de konut sahibi olmak isteyenlere 10 bin TL peşinatla ödeme kolaylığı sağlanıyor.

Ağustos 2017’de teslim edilecek

Bizim Evler 7’de Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, tenis kortu, eğlence alanları, yürüyüş yolları gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor.

Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir metro hattı üzerinden şehrin her noktasına kolayca ulaşım sağlanabilecek. Buna ilaveten Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye oldukça yakın bir konumda yer alıyor. TEM Otoyolu’nun yaı başında hayata geçirilen Bizim Evler 7 projesinde teslimler Ağustos 2017’de yapılacak.