Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Bizim Evler 7 uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor

Ispartakule'nin en büyük yatırımcısı İhlas Yapı'nın bölgedeki en yeni projesi Bizim Evler 7, uygun fiyatları ve avantajlı ödeme koşullarıyla dikkat çekiyor.

Bizim Evler markalı projelerine bir yenisini daha ekleyen İhlas Yapı, Bizim Evler 7'nin satışlarına başladı. Ön talep döneminde büyük ilgiyle karşılaşan proje TEM Otoyolu'nun yanıbaşında, 38 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. İstanbul'un mega projelerine ev sahipliği yapması sebebiyle yüksek yatırım değerine sahip olan Ispartakule'de hayata geçirilen projede 532 dairenin yanı sıra 46 adet cadde mağazası da bulunuyor.

Peşin ödemelerde yüzde 5 oranında indirimin uygulandığı Bizim Evler 7'de, şirket bünyesinde 12 ay vade farksız taksit kampanyasından da yararlanılabiliyor. Büyüklükleri 116 metrekare ile 218 metrekare arasıdna değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede daire fiyatları ise 410 bin TL ile 705 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

İnşaat çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan metro hattının Ispartakule istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Bizim Evler 7 projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, voleybol ve basketbol sahası, kreş, sauna, SPA, tenis kortu ve yürüyüş parkurları yer alıyor.