Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bizim Evler 7'de erken teslim sevinci yaşanıyor

İhlas Yapı tarafından Ispartakule'de inşa edilen Bizim Evler 7 projesinde yer alan daireler taahhüt tarihinden önce sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

Ispartakule’de "Bizim Evler" markalı 5 bin 500 konut üreten İhlas Yapı, son projesi Bizim Evler 7’de teslimlere başladı. Bizim Evler 7’den daire alan aileler düzenlenen anahtar teslim töreni ile dairelerine kavuşurken çifte bayram yaşıyor.

Avrupa yakasının en hızlı değerlenen lokasyonlarından Ispartakule’de yükselen Bizim Evler 7, Panoramik Küçükçekmece gölü ve Marmara Denizi manzarasının yanı sıra zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor. Toplam 532 konut ve 48 cadde mağazasının yer aldığı Bizim Evler 7 projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve teraslı dairelerden oluşan konut tipleri bulunuyor.

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescid bulunuyor.
Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence alanları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

Metro hattı yanı başında

Ispartakule, metro hattı ile daha da değer kazanıyor. Bizim Evler’e komşu olacak metro hattı, oturumcu ve yatırımcıya büyük avantaj sağlayacak. Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak.