Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bizim Evler 7'de yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor

İhlas Yapı tarafından İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgesi Ispartakule'de yükselen Bizim Evler 7 projesinde yüzde 5 peşinatla daire sahibi olmak mümkün.

Bizim Evler markalı konut projeleriyle Ispartakule bölgesinin en büyük konut üreticileri arasına giren İhlas Yapı'nın en yeni projesi Bizim Evler 7'de “Yüzde 5 peşin, daire senin” kampanyası başladı. Toplamda 532 konut ve 48 ticari ünitenin yer aldığı projede daire siyatları 465 bin TL'den başlıyor. Küçükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’ni gören panoramik olarak hâkim bir noktada bulunan Bizim Evler 7’de 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan konut tipleri yatırımcılara sunuluyor.

Sosyal donatıları dikkat çekiyor

Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları,tenis kortu ve mescid bulunuyor.

Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence mekânları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.

Metro hattına yürüme mesafesinde

Metro hattının Ispartakule istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan Bizim Evler 7, şehir içi ulaşım açısından avantajlı bir noktada yer alıyor. Kabataş, Beşiktaş, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule ve Bahçeşehir hattında ulaşım imkânı sağlayacak Metro ile Bizim Evler 7’den şehrin her noktasına hızlı ulaşım sağlanabilecek.

Ayrıca açılışı gerçekleşen ve hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, bağlantı yolları, yenilenen banliyö hatları, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul güzergâhı, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü gibi projelerin kesiştiği lokasyonda yer alan Bizim Evler 7, “Yeni Şehir” olarak da anılan Ispartakule’yi kazanç ve cazibe merkezi haline getiriyor. Banliyo tren hattında birleşerek devreye girecek olan hızlı trenle Marmaray’a bağlanan bölge hızlı ulaşım açısından da ön plana çıkıyor.

TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanan Bizim Evler 7’de konut teslimleri Ağustos 2017’de yapılacak.