Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bizim Evler 7'de yüzde 5 peşinatla konut sahibi olma imkanı sunuluyor

İhlas Yapı imzasıyla Ispartakule'de geliştirilen Bizim Evler 7 projesinde hemenn teslim satışlar devam ediyor. Projeden yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Hayata geçirdiği "Bizim Evler" markalı projeleriyle Ispartakule'nin en değerli yatırımcıları arasına giren İhlas Yapı, hemen teslim avantajıyla satışa sunduğu Bizim Evler 7 projesinde sınırlı sayıda dairenin satışına devam ediyor. Toplam 532 konut ve 48 ticari birimden meydana gelen projede; alanları 116 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor.

Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen Bizim Evler 7'de 2+1 daireler 465 bin TL'den, 3+1 daireler 738 bin TL'den, 4+1 daireler ise 892 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. TEM Otoyolu'nun yanı başında konumlandırılan Bizim Evler 7 projesi yatırımcısına trafiksiz bir yaşam ve yüksek kar avantajı sunuyor.

Geniş peyzaj alanlarıyla dikkat çeken Bizim Evler 7’de'nin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu ve mescid bulunuyor. Projede ayrıca; çocuk oyun bahçeleri, kreş, anaokulu, eğlence alanları, yürüyüş yolları, kameriyeler ile site sakinlerinin çeşitli etkinliklerle bir araya gelebileceği toplantı salonu ve göl kafe yer alıyor.