Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bizim Evler Güzelce'de 2+1 konutlar 362 bin TL'den start alıyor

ihlas Yapı Ve Kale Grubu ortaklığında Büyükçekmece'de konumlandırılan Bizim Evler Güzelce'de 2+1 konut fiyatları 360 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Gayrimenkul sektörünün aile konseptli konutlar üreten ismi İhlas Yapı ve Kale Grubu iş birliğinde hayata kazandırılan projesi Bizim Evler Güzelce Büyükçekmece’de yükseliyor.

Konut sektörünün güven vaat eden ve kaliteli aile yaşam alanları üreten isimlerinden İhlas Yapı’nın Kale Yapı ile iş birliğinden yaşama kazandırılan Bizim Evler Güzelce projesi İstanbul Avrupa Yakasının sakin ve düzenli ilçelerinden Büyükçekmece’de yükseliyor.

İhlas Yapı ve Kale Yapı tarafından Büyükçekmece’de sektöre katılan projedeki dairelerin fiyatları 362 bin TL’den başlangıç gösteriyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış her zevke, her bütçeye ve her ihtiyaca uygun standartlarda üretilen Bizim Evler Güzelce evlerinde siz de kendinize uygun konutu seçerek yepyeni bir yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz.

Bizim Evler Güzelce projesinde yer alan dairelerin fiyatları 362 bin TL’den start alıyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri sunulan proje Marmara Denizi’nin yanı başındaki konumu ile eşsiz bir doğa ve deniz manzarası sunuyor.

Sakin, huzurlu ve güvenli bir yaşamın kapılarını aralayan Bizim Evler Güzelce projesi 16 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Karma konseptte tasarlanan projede hem konutlara hem de ticari birimlere yer veriliyor. 92 bin 293 metrekare arsa üzerinde yer alan Marmara Evleri Güzelce projesinde toplam 709 adet konuta ve 111 adet de ticari birime yer veriliyor.

360 milyon TL yatırım değeriyle sektöre kazandırılan projede yer alan dairelerin fiyatları ise 360 bin TL'den start alıyor.

Bizim Evler Güzelce konut projesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz güncel proje bilgilerini ve güncel kampanyaları Emlak Gündem sitemizden takip edebilirsiniz.