Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bizim Evler Güzelce’de lansman öncesine özel avantajlı fiyatlar

İhlas Yapı tarafından Güzelce’de konumlandırılan Bizim Evler projesinde deniz manzarasına hakim daireler lansman öncesine özel fiyatlarla satışta…

İhlas Yapı’nın Güzelce projesi Bizim Evler’den konut sahibi olmak isteyenlere lansman özel fiyatlar sunuluyor. Projede 2+1 daireler 440 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcısına sunuluyor.

15 bin konut üreten İhlas Yapı İstanbul’un sakin ve doğayla iç içe ilçelerinden Büyükçekmece Güzelce’de hayata geçirildi. Eşsiz deniz manzarası sunan yüksek yatırım değeri sunan proje 709 konut ve 111 ticari ünite bulunuyor.

92 bin 293 metrekare alanda konumlandırılan projede 2+1 daireler 440 bin TL’den başlıyor. Projeden kredili daire alımlarında 60 ay yüzde 0,69 faizle ödeme alternatifi sunuluyor.

Güzelce Marinası ile Marmara Denizi’nin ışıltısı bir çok dairede hissedilecek şekilde tasarlanan Bizim Evler Güzelce, birçok özelliği ile gözde yatırım aracı olarak dikkat çekiyor.

Tüm dairelerin kesintisiz deniz manzarasına sahip olduğu projede; 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip konut seçeneği yer alıyor. 3 metre tavan yüksekliğine ve geniş balkonlara sahip daireler alıcılarına konforlu ve ferah bir yaşam alanı sunmak için planlandı.

Merkezi konum ve dört mevsime özel sosyal olanaklar

E-5 cepheli cadde üzeri dükkanlarıyla bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan proje, zengin sosyal donatı alanlarıyla da öne çıkıyor.

60 bin metrekarelik alanın peyzaja ayrıldığı Bizim Evler Güzelce’de, özel dizayn edilen bisiklet yolu ve koşu parkurunun yanı sıra; 2 adet sosyal tesis, dört mevsim kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, çocuk oyun alanları, futbol, voleybol ve basketbol sahaları bulunuyor. Ayrıca site sakinlerinin günün yorgunluğunu atabilecekleri oyun salonları, göl kafe, yürüyüş yolları, mescid, çok maksatlı salon ve kreş projede yer alıyor.

Ulaşım olanaklarının yakınında

Yüksek yatırım potansiyeline sahip proje ulaşım açısından da avantajlı bir konumda yer alıyor.

İstanbul’un en işlek ulaşım aksında konumlanan ve toplu ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede bulunan Bizim Evler Güzelce, E-5 Otoyolu’nun yanı başında yükseliyor.

5 yıldızlı tatil köyü konseptinde geliştirilen projede inşa çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.