Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bizimtepe Aydos lansmana özel avantajlı ödeme seçenekleriyle satışa çıktı

Halk GYO ve Vakıf GYO imzasıyla Sancaktepe'de yükselecek olan Bizimtepe Aydos projesinde yer alan bin 37 dairenin satışlarına başlandı.

İstanbul'un her geçen gün değerlenen ilçelerinden Sancaktepe'de yükselen Bizimtepe Aydos'un tanıtım lansmanı bugün gerçekleştirildi. Tanıtım toplantısında konuşan Halk GYO-Vakıf GYO Ortaklar Kurulu Başkanı Sabahattin Birdal, “Örnek bir güç birliğiyle, Halk GYO ve Vakıf GYO ortaklığında Bizimtepe Aydos konut projesini hayata geçiriyoruz. Bu proje özel bir proje, hepimizin ortak düşlerinin projesi... Bu projenin temelinde her anlamda aile kavramı yatıyor. Kısacası, “Mutluluk evinizden başlar!” sloganımız gerçekten sadece bir slogan değil; projemizin ruhudur…

İstanbul'un çeşitlenen ulaşım ağlarının ortasında kalan gözde lokasyonlarından Sancaktepe'de, 95 bin metrekare arsada, en kaliteli ürün ve malzeme seçimiyle, her iki kurumun da adına yakışır bir yaşam alanı inşa ediyoruz. Zemin üstünde 145 bin metrekare inşaat alanının bulunduğu proje, İstanbul'daki genel inşaat alanı ve arsa dengesine bakıldığında, ailelerin çocuklarıyla birlikte rahatça yaşayabilecekleri, ortalamaların çok üstünde, yaklaşık yüzde 90 oranında peyzaj alanı olan bir yaşam projesidir. Bizimtepe Aydos'un toplam değeri de 600 milyon TL'nin üzerinde." dedi.

Havaalanına yakın, ulaşım akslarının merkezinde

Aydos Ormanı'nın hemen yanında yükselen Bizimtepe Aydos, 13'er katlı 17 blok ve toplam bin 37 adet daireden oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri bulunan projenin sosyal donatı alanları arasında; hobi bahçeleri, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, çardaklar ve süs havuzları, çim amfiler ve günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çarşı yer alıyor. Ayrıca ailenin en önemli bireyleri, çocuklar için 3-5 ve 7-12 yaş gruplarına özel oyun alanlarının yanı sıra proje dahilinde bir anaokulu da bulunuyor.

Bizimtepe Aydos, İstanbul Finans Merkezi'ne, Sabiha Gökçen Havalimanı'na, eğitim kurumlarına, hastanelere ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor. Proje ayrıca tüm toplu ulaşım ağlarına yakın olması ve önümüzdeki günlerde yapımına başlanacak olan metro hattının önünden geçmesi sebebiyle yatırımcıdan büyük ilgi görüyor.

Lansmana özel cazip fiyatlar

Bizimtepe Aydos'da, yüzde 25 peşinat ödeyip banka kredisi kullananlar, kredi taksitlerini teslimden itibaren ödemeye başlayabiliyor. Farklı ödeme alternatiflerinin de sunulduğu projede, peşin ödemelerde ise yüzde 15 indirim uygulanıyor. Halkbank, Vakıf Bank, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası, projeye özel indirim ile katkı payı ödemesi olmaksızın yüzde 1,09 oran ile kredi kullandırıyor.

Teslimlerin Mayıs 2018 tarihinde yapılacağı projede 2+1 daireler 490 bin TL'den, 3+1 daireler 573 bin TL'den, 4+1 daireler ise 888 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.