Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bizimtepe Aydos'un örnek daireleri görücüye çıktı

Halk GYO ve Vakıf GYO'nun Sancaktepe'de inşa ettiği Bizimtepe Aydos projesinden ev sahibi olmayı düşünenler, örnek daireleri ziyaret ederek detaylı bilgiye ulaşabiliyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı ve Aydos Ormanı başta olmak üzere şehir merkezi, toplu ulaşım, sağlık, alışveriş ve spor alanlarına yakınlığıyla dikkat çeken Bizimtepe Aydos'ta toplam bin 37 konut yer alıyor. Yüzde 90 peyzaj alanına ayrılan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. İnşaatı hızla devam eden Bizimtepe Aydos'ta anahtar teslimler de Mayıs 2018 itibarıyla başlayacak.

Fiyatlar 492 bin 500 TL'den başlıyor

Son yıllarda Anadolu Yakası’nın en çok gelişen semtlerinden biri olan Sancaktepe’de yükselen Bizimtepe Aydos projesi, gelişmiş toplu ulaşım imkânlarının yanında projenin yakınından geçmesi planlanan metro hattı ile de tercih ediliyor. Her bütçeye uygun seçenekler sunan projede daire fiyatları 492 bin 500 TL’den başlıyor. Bizimtepe Aydos Projesi ekonomik fiyatlarının yanında ödeme kolaylığı da sunuyor. Ev sahipleri dilerlerse evlerini şimdi alıp, 2 yıl sonra taksit ödemeye başlayarak, zorlanmadan daire sahibi olabiliyor.

Örnek daireler ziyaretçileri bekliyor

Sancaktepe bölgesinde ev sahibi olmayı düşünenler örnek daireleri inceleyerek hem daireleri yakından görme şansı buluyor hem de projeye ilişkin detaylı bilgi alabiliyor. Bizimtepe Aydos projesinin örnek dairelerinde kullanılan iç düzenlemeler, son teknoloji örneği Siemens marka beyaz eşya, Lineadecor şık ve modern mutfak dolapları, Çanakkale Seramik yüzeyler, Egepen Deceuninck doğramalar ve ECA marka banyo ile teslimatta da verilen dairelerle tamamen aynı şekilde sunuluyor.