Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Blue Evler Bakırköy'de hemen teslim konutlarda satışlar devam ediyor!

Bap Yapı-Sinba Yapı ortaklığında hayata kazandırılan Blue Evler Bakırköy projesinde hemen teslim avantajıyla satışlar devam ediyor.

Teslimleri Mart 2016 tarihinde yapılan Blue Evler Bakırköy’de ayrıcalıklı yaşamın keyfini sürmek için acele edin! Satışların devam ettiği projede hemen teslim ve çok özel ödeme olanakları sunuluyor.

İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi ilçeleri arasında yer alan Bakırköy’de sektöre kazandırılan Bap Yapı-Sinba ortaklığı projesinde tüketiciye 2+1’den 4+2’e kadar konut seçenekleri sunuluyor. Projede yer verilen daire seçeneklerinin büyüklükleri ise 85 metrekareden başlayıp 155 metrekareye kadar yükseliyor.

MERKEZİ KONUM

İstanbul Avrupa Yakasının en işlek lokasyonlarından Bakırköy’de yaşama geçirilen Blue Evler Bakırköy projesinde kontu teslimleri hemen yapılabiliyor. Merkezi konumu ve sosyal olanakları ile sektörde sık sık bahsettiren projelerden Blue Evler Bakırköy’de 2+1, 3+1 ve 4+2 kat planlarında tasarlanan daire seçenekleri yer alıyor.

FİYAT LİSTESİ

Bin 500 metrekare alan üzerinde yaşama kazandırılan projede toplam 32 adet daire yer alıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 450 bin TL ile 1 milyon 350 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

DAİRE PLANLARI VE BÜYÜKLÜKLERİ

Butik konseptte dizayn edilen toplam 32 konutlu projede 2+1 daireler 85 metrekare büyüklüğünde tasarlanırken, 4+2 daireler ise 155 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor.

Bakırköy Kartaltepe mevkiinde inşa edilen Blue Evler projesinde banka kredisi kullanılarak daire satın alınabiliyor.

ÖDEME PLANLARI

İstanbul Avrupa Yakasının merkez ilçelerinden Bakırköy’ün Kartaltepe mevkiinde sektöre kazandırılan ortaklı projede yer alan dairelerden birine sahip olmak isteyenlere sunulan özel imkanlarla birlikte konut kredisi kullanarak ödeme olanağı da sağlanıyor.

Teslimlerin hemen yapıldığı şehrin merkezinde yükselen projede alıcıya sunulan sosyal olanaklar da dikkat çekmeyi başarıyor.

BLUE EVLER BAKIRKÖY SOSYAL OLANAKLAR

Blue Evler Bakırköy projesinde yer alan sosyal olanaklar arasında;

• Yüzme havuzu
• Fitness salonu
• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Çocuk oyun alanları yer alıyor.