Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Blue Lake Küçükçekmece lansmana özel fiyatlarla satışa çıkarıldı

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden Küçükçekmece'de hayata geçirilen Blue Lake projesinde daire fiyatları lansmana özel 198 bin dolardan başlıyor.

36 yıldır İstanbul'un birçok ilçesinde AVM, konut ve ofis projeleri üreten Metal Yapı Konut, Küçükçekmece sahilinde hayata geçireceği Blue Lake projesinin satışlarına bugün başlıyor. 250 milyon dolarlık yatırımla yükselecek olan Blue Lake Küçükçekmece projesinde daire fiyatları 198 bin dolardan başlıyor.

2016 yılında toplam 917 bin inşaat alanına sahip 7 projesinin inşaatına başlayan Metal Yapı Konut'un Küçükçekmece Gölü'nün yanıbaşında hayata geçirdiği Blue Lake projesi 10 blokta toplam 788 konuttan meydana geliyor. 112 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan Blue Lake projesinde 22 adet ticari birime de yer veriliyor.

Lansmana özel avantajlar sunuyor

Büyüklükleri 60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Blue Lake projesinde konutların 10 metrekare ile 264 metrekare arasında değişen balkon ve terasları bulunuyor. Hem göl hem de deniz manzarasına sahip olan projeden lansman dönemine özel uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme koşulları ile daire satın alınabiliyor.

Kaba inşaatı tamamlanan Blue Lake Küçükçekmece'nin 2017 yılı sonunda sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.Toplu ulaşım araçlarına, eğitim kurumlarına ve AVM'lere yakın bir konumda yükselen proje Mimar Sinan Köprüsü’ne 200 metre, E5, Metrobüs ve Marmaray’a 500 metre, Atatürk Havalimanı’na ise 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Sosyal donatıları ile bölgedeki projelerin arasında bir adım öne çıkan Blue Lake projesinde 3 adet infinity havuz, 10 kilometre uzunluğunda yürüyüş parkuru, hobi alanları, spor sahaları, çocuklar için oyun alanları ve bin 500 metrekarelik kapalı sosyal kulüp bulunuyor.