Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Blue Lake Küçükçekmece'de fırsatlar devam ediyor

Metal Yapı Konut ve Karmen İnşaat tarafından Küçükçekmece'de konumlandırılan Blue Lake Küçükçekmece'de bir yıl sonra ödeme ve sıfır faizle 60 ay vade imkanı devam ediyor.

Küçükçekmece Gölü'nün yanı başında 38 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Blue Lake Küçükçekmece'de satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Kaba inşaatı geçtiğimiz günlerde tamamlanan projenin teslimlerine Eylül ayı içerisinde başlanması planlanıyor. Toplam 788 konutun bulunduğu projede; alanları 60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Projede konutların yanı sıra 22 adet ticari birim de yer alıyor.

Projeden şimdi konut sahibi olmak isteyenlere ödemelere bir yıl sonra başlama fırsatı sunulan Blue Lake Küçükçekmece'de sıfır faizle 60 ay vade imkanı da sağlanıyor. Basın-Ekspres Yolu, TEM ve E5 gibi ana ulaşım arterlerine yakınlığıyla dikkat çeken Blue Lake Küçükçekmece projesinde daire fiyatları 310 bin dolar ile 1 milyon 38 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. Tüm dairelerin 2'nci kattan itibaren göl, 5'inci kattan itibaren ise göl ve deniz manzarasına sahip olduğu proje, yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor.

Toplu ulaşım araçlarına, okullara, üniversitelere ve AVM’lere yakınlığıyla dikkat çeken proje; Mimar Sinan Köprüsü’ne 200 metre, Metrobüs'e ve Marmaray’a 500 metre, Atatürk Havalimanı’na ise 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzları, yürüyüş parkurları, güneşlenme terası, sauna, fitness merkezi, çocuk oyun alanları ile açık ve kapalı otopark yer alıyor.