Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Blue Lake Küçükçekmece'de fiyatlar 179 bin dolardan başlıyor

Metal Yapı Konut tarafından Küçükçekmece Gölü'nün hemen yanında yükselen Blue Lake Küçükçekmece projesinde 60 ay sıfır faizle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Satışlarına tüm hızıyla devam edilen Blue Lake Küçükçekmece projesinde Aralık ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında yüzde 25 peşinat ve 60 ay vade farksız taksit avantajıyla projeden daire sahibi olunabiliyor. Blue Lake Küçükçekmece'de alanları 60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks daireler yer alıyor. Daire fiyatlarının 179 bin TL'den başladığı projede aylık taksitler 2 bin 237 dolardan başlıyor.

Trafik sorununu ortadan kaldırıyor

2017 yılı sonunda teslim edilmesi beklenen proje 8 blokta toplam 788 daire ve 2 blokta 22 ticari üniteden meydana geliyor. Yerli ve yabancı yatırımcının büyük ilgisini çeken Blue Lake Küçükçekmece; Mimar Sinan Köprüsü’ne 200 metre, E5, metrobüs ve Marmaray’a 500 metre, Atatürk Havalimanı’na ise 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Sosyal donatı alanlarıyla fark yaratıyor

Sunduğu sosyal donatı alanlarıyla dikkat çeken projenin 15. katında yer alan Gök Teras'ta, bloklar özel bağlantı yollarıyla birleştirilerek panoramik deniz ve göl manzarasına hakim 3 adet infinity havuzu / cafe ve oturma alanları ve 2,6 kilometre yürüme parkuru oluşturuldu. Projenin peyzaj ve sosyal alanlarında yer alan “Cennet Bahçesi” ve “Aktivite Bahçesi”nde ise hobi alanları, çok amaçlı spor sahaları, oyun alanları ve dinlenme alanları yer alıyor.