Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Blue Lake projesi 6 Nisan'da görücüye çıkıyor

Metal Yapı Konut'un 36 yıllık tecrübesiyle yükselecek olan Blue Lake projesinde satışlar 6 Nisan'da gerçekleştirilecek olan lansman toplantısının ardından başlayacak.

Metal Yapı Konut imzasıyla İstanbul'un en gözde yerleşim alanlarından biri haline gelen Küçükçekmece'de yükselen Blue Lake projesinin detayları 6 Nisan Çarşamba günü gerçekleşecek basın toplantısında açıklanacak. Metal Yapı Konut Genel Müdürü Akın Karali'nin ev sahibi yapacağı toplantıda projede yer alan dairelerin ayrıntılı fiyatları da belli olacak. Projenin resmi satışlarına basın toplantısının ardından başlanacak.

18 ay sonra teslim edilecek

Küçükçekmece'de 27 Mayıs Caddesi üzerinde yükselecek olan Blue Lake projesinin Eylül 2017 tarihinde tamamlanması bekleniyor. 38 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılacak projede toplamda 788 konut yer alıyor. Büyüklükleri 60 metrekare ile 280 metrekare arasında değişen dairelerin yer alacağı projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin fiyatlarının 186 bin dolar seviyesinden başlaması öngörülüyor.

Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.bluelake.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.