Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Blue Lake projesinde fiyatlar 475 bin TL’den başlıyor

Metal Yapı tarafından İstanbul’un Küçükçekmece bölgesinde hayata geçirilen Blue Lake projesinde daire fiyatları 475 bin TL’den başlıyor.

Küçükçekmece bölgesinde kurulan Blue Lake projesi Metal Yapı Konut A.Ş. ve Karmen Yapı imzasıyla inşa ediliyor. Küçükçekmece Gölü'nün kıyısında yükselen Blue Lake projesinde 1+0'dan 4+1'e kadar daire seçenekleri yer alıyor.

Proje, 14 katlı ve 8 bloktan meydana geliyor. 38 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan projede 788 adet konut bulunuyor.

Aralık 2017’de teslim edilecek

Küçükçekmece bölgesinde konumlanan Blue Lake projesi Küçükçekmece metrobüs hattı'na 1 kilometre, Aqua Florya & Aquarıum, Koru Florya, Crowne Plaza'ya 5 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 8 kilometre, Bakırköy Deniz Otobüsü'ne 11 kilometre, Tarihi Yarımada'ya 26 kilometre, Taksim'e ise 27 kilometre uzaklıkta hayata geçiriliyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü gibi alanlara da ulaşımı kolay olan projede daire fiyatları 475 bin TL’den başlıyor. Projenin teslim tarihi ise Aralık 2017 olarak açıklandı.