Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Blue Lake'de metrekare fiyatları 3 bin 100 dolardan başlıyor

Kaba inşaatı tamamlanarak tapu teslim satışlarına başlanan Blue Lake Küçükçekmece projesi Metal Yapı Konut imzası taşıyor. Projede fiyatlar 198 bin dolardan başlıyor.

İlk olarak Cityscape Turkey'de yerli ve yabancı yatırımcının karşısına çıkan Blue Lake projesi 38 bin metrekarelik arazi üzerine kuruluyor. Toplamda 788 daire ve 22 mağazayı bünyesinde toplayan Blue Lake Küçükçekmece projesinde büyüklükleri 60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Küçükçekmece Gölü'nün hemen yan tarafında yükselen Blue Lake projesinde daire fiyatları 198 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabilen projeden banka kredisiyle de daire satın alınabiliyor.

Lokasyonu sebebiyle trafik sorununu ortadan kaldırması beklenen Blue Lake Küçükçekmece projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve terasta yürüyüş parkuru bulunuyor.