Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bodrum Modern Residence’da fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor

Leitert Bay& Co KG imzasıyla hayata geçirilen Bodrum Modern Residence projesinde daire fiyatları 300 bin TL’den başlıyor.

Leitert Bay& Co KG güvencesiyle yükselen Bodrum Modern Residence’ın ilk etabında teslimler başladı. İkinci etabın inşaasına da Eylül ayında başlanacak.

27 bin metrekarelik arsa üzerinde 17 bloktan meydana gelen Bodrum Modern Residence projesinde toplam 208 daire yer alıyor. İlk etabının teslimleri sürerken, ikinci etabın inşasına Eylül ayında başlanacak.

İkinci etapta bahçe katı 86 metrekare, 1’inci kat 62 metrekare, penthause’a sahip olan en üst kat ise 124 metrekare olarak tasarlandı. Bahçe katlarının her biri ayrı ayrı havuzlu villa görünümlü olarak dikkat çeken dairelerden oluşuyor. 1 etapta 2+1 daireler, 300 bin TL seviyesinden başlayan fiyatlarla satılıyor.

Bodrum Modern Residence projesinde sauna, buhar banyosu, tenis kortları, basketbol sahası, golf alıştırma sahası, çocuk oyun alanları, restoran, cafe, mini market gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Merkezi bir konumda yükselen Bodrum Modern Residence projesi havalimanına 10 dakika, Güvercinlik sahiline 5 dakika, Bodrum merkeze 15 dakika mesafede inşa ediliyor.