Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bodrum Modern'de hemen teslim satışlar devam ediyor

Almanya'da birçok konut projesine imza atan Leitert Bau & Co. KG tarafından Bodrum'da konumlandırılan Bodrum Modern projesinde fiyatlar 195 bin eurodan başlıyor.

Türkiye'nin en değerli tatil bölgelerinden Bodrum'da 27 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Bodrum Modern projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. Hemen teslim aantajıyla satışa sunulan projede; alanları 83 metrekare ile 109 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde rezidans daireler bulunuyor.

Toplam 17 blok halinde tasarlanan Bodrum Modern projesinde rezidans dairelerin yanı sıra 15 müstakil villaya da yer veriliyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projede; 1+1 daireler 195 bin eurodan, 2+1 daireler ise 245 bin eurodan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Havaalanına 10 kilometre, Güvercinlik sahiline 2 kilometre, Bodrum merkeze 20 kilometre uzaklıkta yükselen Bodrum Modern projesi; Türkiye‘nin en büyük golf sahalarından biri olan Vita Golf Park ve Muğla‘nın en büyük AVM'sine yürüyüş mesafesinde inşa ediliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.bodrum-modern.com adresinden ya da 0212 252 11 16 numnaralı telefondan erişilebiliyor.