Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bolluca Yakut Evleri'nde teslimler Temmuz ayında başlıyor

Taş Dünyası İnşaat'ın İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Arnavutköy'de inşa ettiği Bolluca Yakut Evleri projesinde daire fiyatları 325 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un kuzeyine yatırım devam ediyor. Bölgenin hızla gelişen lokasyonlarından Arnavutköy'de inşa edilen Bolluca Yakut Evleri projesi Taş Dünyası İnşaat imzası taşıyor. Tamamlandığında yatırımcısına büyük oranda kazandırması beklenen proje hem yatırımcıların hem de yaşam amaçlı konut sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekiyor.

Toplamda 28 dairenin yer aldığı proje iki bloktan meydana geliyor. Konutların yanı sıra dükkanlara da yer verilen Bolluca Yakut Evleri projesi bin 297 metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Alanları 84 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer aldığı projeden konut sahibi olmak isteyenlere, tamamı peşin ödemelerde yüzde 5 oranında indirim yapılıyor. Yüzde 20 peşinat ve 0,95 faiz oranıyla 120 ay vade imkanının da sunulduğu projede 2+1 daireler 325 bin TL ile 375 bin TL, 3+1 daireler ise 525 bin TL ile 575 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Hemen tapu fırsatıyla satışların devam ettiği Bolluca Yakut Evleri projesi; 3.Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne giden anayola 100 metre mesafede, Kuzey Marmara Otoyolu ve Arnavutköy Gişeleri'ne ise 5 dakikalık uzaklıkta yer alıyor. Teslimlerine Temmuz ayında başlanması planlanan proje kamu binaları ile sağlık ve eğitim kurumlarının tam merkezinde inşa ediliyor.