Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bostancı Deluxe lansman öncesine özel fiyatlarla satışa çıktı

Yapıen İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasında hayata geçirilen Bostncı Deluxe lansman önce avantajlı fiyatlarla satışa çıktı.

İmza attığı birçok projeyle sektörde söz sahibi olan Yapıen İnşaat güvencesiyle İstanbul Anadolu Yakasında konumlandırılan Bostancı Deluxe’de lansman öncesine özel avantajlı fiyatlarla satışlar başladı. Yüksek kazanç vaat ederek yatırımcının ilgisini toplayan proje lansmana özel fiyatlar 850 bin TL’den başlıyor.

Metrekare fiyatları 7 bin 500 TL’den başlıyor

Ön satış sürecinde yüzde 5 peşinat 120 ay vade imkanıyla konut sahibi olmayı kolaylaştıran projenin anahtar teslimlerinin ise 2018 yılında gerçekleştirilmesi bekleniyor. Bostancı Deluxe’de metrekare fiyatları ise 7 bin 500 TL’den başlıyor.

Yüksek kazanç fırsatıyla yatırımcılarının karşısına çıkan ‘Bostancı Deluxe’, ön satış sürecinde yüzde 5 peşinat 120 ay vade imkanıyla konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Mart 2018'de teslim edilmesi planlanan‘Bostancı Deluxe'de dairelerin metrekare fiyatları ise 7 bin 500 TL’den başlıyor.

Lasmana sayılı günler kala avantajlı fiyatlarıyla satışlara başlanan projede 1+1 dubleks, 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks olmak üzere 61 konut yer alıyor. Eşsiz Adalar ve deniz manzarası sunan projede yüzde 5 peşinat ve 120 aya kadar vade imkanıyla konut sahibi olunabiliyor.

Projenin yüzde 70’i yeşil alana ayrıldı

Projesinin yüzde 70’ini yeşil alana ayıran ‘Bostancı Deluxe’, modern mimarisi ve dizaynı ile bölgenin göz bebeği olmaya hazırlanıyor. Rekor sayılabilecek bir sürede Mart 2018'de teslim edilmesi planlanan projeyle ilgili bilgi veren Yapıen İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Celal Koçer,‘Bostancı Deluxe’ün eşsiz özelliklerle donatıldığını söyledi.
‘Bostancı Deluxe’ün, İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Bostancı’nın büyük konsept projelerinden biri olduğunu anlatan Koçer, projenin sosyal donatılarıyla fark yaratacağını ifade etti.

‘Bostancı Deluxe'de ön satışların sürdüğünü belirten Koçer, “Projeye daha şimdiden büyük bir ilginin olduğunu söyleyebiliriz. Ön satışa yönelik avantajlı fiyatlar lansmana kadar devam edecek” dedi. ‘Bostancı Deluxe'ü Ekim ayı son haftasında lansmana çıkaracaklarını belirten Koçer, lansmana özel fiyat avantajlarının kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu dile getirdi.

25 yıllık bilgi birikimini İstanbul’a taşıdı

Bugüne kadar binin üzerinde konut ürettiklerini kaydeden Koçer, Türkiye’nin birçok şehrinde edindikleri deneyimlerini ‘Bostancı Deluxe’ ile İstanbul'a taşıdıklarını belirtti. İnşaat sektöründeki 25 yıllık tecrübesini Bostancı Deluxe ile taçlandırdıklarını ifade eden Koçer, “Bölgenin en prestijli ve avantajlı projesini inşa etmek için buradayız” dedi.

Lokasyonuyla da dikkat çeken ‘Bostancı Deluxe’,Bostancı İskelesi'ne 5 dakika mesafede bulunmasının yanı sıra merkezi noktalara yakınlığıyla da öne çıkıyor. Ulaşım aksları üzerinde yer alan proje, metro istasyonuna ve minibüs yoluna 2 dakika, E-5 karayoluna ise 3 dakika mesafe yer alıyor.