Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Breeze De Mar projesinde kira garantili satışlar devam ediyor

GAOK Invest LLC imzasıyla Amerika'da yükselen Breeze De Mar projesinde satışlar başladı. Projede fiyatlar 90 bşn 400 dolardan başlıyor.

ABD'nin Florida eyaleti Orlando bölgesinde 900 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Breeze De Mar projesi Türkiye'de satışa sunuluyor. Yapımına Aralık 2017'de başlanacak olan projenin bin 364 dairelik ilk etabında 56,5 metrekare ile 113,5 metrekare arasında değişen 4 tip konuta yer veriliyor.

İlk etabı Aralık 2018'de teslim edilecek olan proje, 230 milyon dolarlık yatırımla yükseliyor. Projede fiyatlar 90 bin 400 dolar ile 234 bin 600 dolar arasında değişiyor. Yatırımcısına yıllık kira geliri sağlayacak olan projeden daire sahibi olmak isteyenler peşin alımların yanında isterlerse yüzde 20’si peşin olmak üzere 5 yıldan 30 yıla kadar uzanan süre içinde GAOK Invest LLC’in sunduğu mortgage seçeneklerinden yararlanabilecekler.

Taksitle ABD’de konut alanların mortgage taksitleri yüzde 10 garantili kira gelirlerinden düşülecek ve buradan kalan kısım da hesaplarına yatırılacak. Bu ödemeler inşaatın tamamlanmasından sonra yapılacak tapu devri ve kiralamadan sonra başlayacak.

Bu projede ev sahibi olanlar dilerlerse 90 gün önceden bildirmek kaydıyla 2 hafta boyunca evlerinde kira ödemeden ücretsiz olarak kalabilirken, konutların bakımı ve kiralanması gibi konular ile de uğraşmayacaklar.

Breeze De Mar gayrimenkul projesinin tanıtım toplantısında proje ile ilgili bilgiler veren GAOK Invest LLC CEO’su Onur Kasar, ABD’de keyifli bir yaşam ve yatırım fırsatı sunduklarını belirterek “Türkiye’deki yatırımcılara uygun fiyatla Amerika’da yatırım yapma imkanı sunuyoruz. 12 ay sıcak havası ve güzel iklimiyle Orlando, Birleşik Devletlerin en çok turist ağırlayan bölgelerinin başında geliyor. Bu bölgede oteller tüm yıl boyunca yüzde 80 doluluk oranıyla çalışıyor. Yapımı devam eden konutlarımız tamamlandığında, pek çok ünlü oteller zincirinin yaptığı gibi resort/otel olarak kiralama sistemini uygulayacağız. Böylelikle projeye yatırım yapanlara GAOK Invest LLC olarak yatırım miktarına göre yıllık yüzde 10 oranında net kira geliri sağlayacağız” dedi.

Kasar, yatırım yapacaklara piyasa şartlarının yüzde 30-40 oranında avantaj sağlayacaklarını belirterek “Projedeki konutlar otel konseptine uygun olarak modern mobilyalar donatılacak. Ayrıca resort stili yüzme havuzu, restaurantlar, gym, 6 butik, spa, beach voleybol sahası, kano ve kayak tesisi, market ve kafe de projede sosyal yaşam alanları olarak yer alacak” diye konuştu.

ABD’nin Orlando bölgesinde yaşam ve yatırım fırsatı sunan Breeze De Mar projesinin reklam yüzü Serdar Ortaç eşi Chloe Ortaç oldu.