Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Brooklyn City için ön talep çalışmaları başlıyor

Pana Yapı'nın İstanbul'un kentsel dönüşüm üssü Fikirtepe'de hayata geçireceği Brooklyn City projesi için ön talep toplama çalışmalarına önümüzdeki ay başlanacak.

Fikirtepe'nin en önemli yatırımcılarından Pana Yapı'nın yeni projesi Brooklyn City satışa çıkmak için gün sayıyor. "Brooklyn" serisinin son halkası olarak Fikirtepe'de yükselecek olan proje için ön talep toplama çalışmalarına Mart ayında başlanması planlanıyor. Konut yatırımcısının merakla beklediği projede satışlara ise 2017'nin ikinci çeyreğinde başlayacağı öngörülüyor.

Ocak 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje 18 bin 721 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. Toplamda 870 konuta yer verilecek projede 31 adet dükkan da yer alıyor. Alanları 60 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen dairelerin bulunacağı Brooklyn City projesinde daire tipleri, fiyatlar ve ödeme planları henüz açıklanmadı.

Fikirtepe'de inşa ettiği Brooklyn Park, Brooklyn Life ve Brooklyn Dream projelerinde yatırımcısına büyük oranda prim kazandıran Pana Yapı'nın son projesi Brooklyn City de yüksek oranda prim vadediyor. Efekta Mimarlık tarafından tasarlanan Brooklyn City projesinin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş yolları yer alıyor.