Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Brooklyn Dream'de hafriyat çalışmaları başladı

Pana Yapı'nın Fikirtepe'de konumlandırdığı yaklaşık 650 konut ve 35 ticari alandan oluşan Brooklyn Dream projesinde inşaat çalışmalarına başlandı.

Fikirtepe’de "Brooklyn" markalı konut projeleri hayata geçiren Pana Yapı, Brooklyn Life’tan sonra yeni projesi Brooklyn Dream’de de hafriyat çalışmalarına başladı. 160 bin kişinin yaşamasının planlandığı Fikirtepe’de; Barselona La Rambla’dan ve New York Park Avenue’den esinlenerek hayata geçirilecek 1 kilometre uzunluğundaki alışveriş bulvarı üzerinde yer alacak Brooklyn Dream'de yaklaşık 650 konut ve 35 ticari alan bulunacak.

Her ihtiyaca uygun 60 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen büyüklüklerde dairelerin yer aldığı Brooklyn Dream, ev sahiplerine, yatırımcılarına sunduğu ve evlerinden uzaklaşmalarına gerek kalmayacak sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. Brooklyn Dream’de yerini alan ev sahipleri, projenin Bağdat Caddesi’nin yeni rakibi konumundaki alışveriş caddesinin merkezindeki ayrıcalıklı konumu sayesinde sevdikleriyle keyifli zamanlar geçirebilecek. Ferah ve modern sosyal olanaklara sahip projede ayrıca; fitness, sauna center, yoga – pilates, kapalı yüzme havuzu, bowling salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cafe, müzik stüdyosu, playstation odası ve toplantı odaları yer alıyor.

Marmaray bağlantısı ile Kartal veya Taksim’e yarım saat uzaklıkta bulunan proje, yapımı süren ve Zeytinburnu’nu Fikirtepe’ye bağlayan Avrasya Tüneli’nin de giriş ve çıkış noktasında konumlanıyor. Pana Yapı; ayrıcalıklı "Brooklyn" serisine Brooklyn Park, Brooklyn Life ve Brooklyn Dream’in ardından Brooklyn City ile devam edecek.