Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Brooklyn Life için ilk kazma vuruldu

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Pana Yapı imzasıyla Fikirtepe'de yükselen Brooklyn serisirinin en yenisi Brooklyn Life'ın temeli atıldı.

Pana Yapı'nın Fikirtepe'de geliştirdiği Brooklyn serisinin en yeni halkası Brooklyn Life'ın temelleri atıldı. Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan projeden daire sahibi olmak isteyenler için yeni yıla özel sunulan kampanya kapsamında, 24 ay sıfır faiz ya da 0,70 faiz oranıyla 120 ay vade fırsatı bulunuyor. Daire fiyatlarının 393 bin TL'den başladığı proje yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Toplamda 431 konut ve 16 ticari birimin yer aldığı Brooklyn Life projesi 8 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projede alanlarla 47 metrekare ile 163 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Hem oturum hem yatırım amacıyla değerlendirilebilecek Brooklyn Life sunduğu sosyal imkanlarla da dikkat çekiyor. Brooklyn serisinin ikinci halkası olarak inşa edilen Brooklyn Life; 3 bin metrekarelik peyzaj alanı, açık kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna, fitness center, çocuk oyun alanları, sinema odası, toplantı odası, misafirhane, yoga&pilates stüdyosu, açık hava sineması ,müzik stüdyosu, playstation odası, davet odası, mini futbol, voleybol, basketbol sahası, cafe&bar, ve kapalı otopark gibi sosyal imkanlarıyla gerek konumu gerek konsepti ile ev sahiplerine yaşam alanlarından uzaklaşmadan her ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bir dünya sunuyor.

Marmaray bağlantısı ile Kartal veya Taksim’e yarım saat uzaklıkta bulunan proje, yapımı süren ve Zeytinburnu’nu Fikirtepe’ye bağlayan Avrasya Tüneli’nin de giriş ve çıkış noktasında konumlanıyor. Proje, bölgede Avrasya Tüneli’ne en yakın proje olmasıyla fark yaratıyor. Pana Yapı; ‘Brooklyn’ serisine ‘Brooklyn Dream’ ve ‘Brooklyn City’ ile devam edecek.