Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Brooklyn Life'ta ön talep toplama süreci devam ediyor

Pana Yapı'nın Fikirtepe'de hayata geçirdiği Brooklyn Park projesinden sonraki ikinci projesi Brooklyn Life'ta ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Yeni Fikirtepe'nin ilk yatırımcısı olarak kabul gören Pana Yapı, Brooklyn Park'ın satışlarına devam ederken, yeni projesi Brooklyn Life için de ön talep toplamaya başladı. Yeni Fikirtepe'de teslimi ilk yapılacak proje olmasıyla dikkat çeken Brooklyn Park'ın inşaatında son aşamaya gelindi. Yüzde 80'inin satışları tamamlanan projede 60 ay fırı faiz kampanyasıyla satışlara devam ediliyor.

Kiralar 2 bin ile 2 bin 500 TL arasında değişecek

Brooklyn Park'ta ev sahibi olmak isteyenler vade farksız kampanyanın yanı sıra peşinatı teslimde ödeme avantajıyla ya da hiç peşinat ödemeden aylık 4 bin 500 TL'den başlayan taksitlerle hayallerindeki eve kolayca sahip olabiliyor. Fiyatların 492 bin TL'den başladığı projede tamamlandığında dairelerin kiralarının 2 bin TL'den başlaması bekleniyor.

Gerek oturum gerekse yatırım açısında büyük fırsatlar sunan Brooklyn Park projesi E-5 ve TEM otoyollarına, Boğaziçi ile Fatih Sultan Mehmet köprülerine, Marmaray ve Avrasya Tüneli’ne, metrobüs ve deniz otobüsüne çok yakın bir noktada konumlandırılıyor. Teslimleri Aralık 2016'da yapılacak olan projede 731 konut ve 13 ticvari ünite bulunuyor.

Brooklyn Life'ta teslim 2017'de yapılacak

Şirketin bölgedeki ikinci projesi Brooklyn Life'ta toplam 431 konut ve 16 ticari birim bulunuyor. Ön talep toplama çalışmalarına devam edilen projenin 2017 yılının son çeyreğinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. 8 bin metrekarelik arsa üzerinde 23 katlı bloklardan oluşan Brookyln Life projesinde dairelerin büyüklükleri 60 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. 3 bin metrekarelik kısmı peyzaja ayrılan projede açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, spor salonları, kafe ve toplantı odası, çocuk kulübü gibi sosyal alanlar da yer alıyor.