Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Brookyln Park'ta teslim heyecanı başladı

Pana Yapı'nın kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Fikirtepe'de hayata geçirdiği projesi Brooklyn Park'ta teslimler Aralık ayında başlıyor.

İstanbul’daki en büyük kentsel dönüşüm bölgesi olan Fikirtepe'de projeler hızla yükseliyor. Yeni Fikirtepe'nin ilk teslim edilecek projesi olan Brooklyn Park'ta inşaat çalışmalarının tamamlanmasının ardından dış cephe giydirme çalışmaları başladı.

Satışlar devam ediyor

Alışveriş merkezleri, hastane ve okul gibi birimlerin yanı sıra E-5 ve TEM otoyollarına, Boğaziçi ile FSM köprülerine, Marmaray ve Avrasya Oto Tüneli’ne, metrobüs ve deniz otobüsüne yakınlığıyla bölgedeki projeler arasında bir adım öne çıkan Brooklyn Park'ta satışların yüzde 80'i tamamlandı. 113 bin metrekarelik inşaat alanına sahip projede 731 konut ve 13 ticari ünite yer alıyor.

60 ay sıfır faiz kampanyası

Uygun ödeme koşullarıyla satışların devam ettiği projede 60 ay sıfır faiz kampanyası da sürüyor. Daire fiyatlarının 492 bin liradan başladığı projeden ev sahibi olmak isteyenler aylık 4 bin 500 - 5 bin TL ödeyerek projeden daire satın alabiliyor. Projeden banka kredisi kullanarak daire satın almak isteyenler ise düşük faiz avantajından yararlanarak anlaşma bankalar aracılığı ile yüzde 0,95 faiz oranından faydalanabiliyor.

İçerisinde alışveriş merkezi bulunuyor

Toplamda 14 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde yükselen Brooklyn Park'ın 5 bin 200 metrekarelik kısmı peyzaj ve sosyal donatı olarak ayrıldı. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, sauna, buhar odası, tenis kortu ve Türk hamamının yanı sıra her türlü ihtiyacın karşılanabileceği bir alışveriş merkezini de yer alıyor.