Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bulvar Atakent, 636 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

Maksem Oğuzkağan Ortaklığı tarafından İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Halkalı'da yükselen Bulvar Atakent'te fiyatlar 636 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Avrupa yakasının yatırım değeri yüksek lokasyonlarından Halkalı Atakent'te 22 bin 274 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Bulvar Atakent projesinde satışlar başladı. Toplam 5 bloktan oluşan Bulvar Atakent projesinde 394 konuta yer veriliyor. Daire büyüklüklerinin 109 metrekare ile 183 metrekare arasında değiştiği Bulvar Atakent projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Atakent'in yatırım değeri en yüksek arazilerinden birinde inşa edilmesiyle dikkat çeken projede teslimlerin Haziran 2018'de başlayacağı tahmin ediliyor. Basın Ekspres'in yanı başında, TEM Otoyolu'na birkaç dakika uzaklıkta inşa edilen projede metrekare birim fiyatları 6 bin TL ile 6 bin 500 TL arasında değişiyor. Daire fiyatlarının 636 bin TL'den başladığı projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 50 peşinatla 18 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Atatürk Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Yeni Havalimanı'na olan kolay ulaşım avantajının yanı sıra metroya olan yakınlığı ile de yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadeden Bulvar Atakent projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.bulvaratakent.com adresinden ulaşılabiliyor.