Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Bulvar Atakent için ön talep toplama çalışmaları başladı

Maksem Oğuzkağan Ortaklığı'nın İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Halkalı Atakent'te konumlandıracağı Bulvar Atakent projesi için ön talep toplanıyor.

Avrupa yakasının yatırım değeri yüksek lokasyonlarından Halkalı Atakent'te 22 bin 274 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Bulvar Atakent projesi için çalışmalara başlandı. Ön talep toplama çalışmalarının kısa süre önce başladığı projede toplam 394 daire yer alıyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 109 metrekare ile 183 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Atakent'in yatırım değeri en yüksek arazilerinden birinde inşa edilmesiyle dikkat çeken projenin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması bekleniyor.

Daire fiyatları ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı Bulvar Atakent projesi Atatürk Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Yeni Havalimanı'na olan kolay ulaşım avantajının yanı sıra metroya olan yakınlığı ile de yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadediyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.bulvaratakent.com adresinden ulaşılabiliyor.