Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bulvar Atakent için ön talep toplama çalışmaları başladı

Maksem Oğuzkağan Ortaklığı'nın İstanbul'un hızla gelişen bölgelerinden Halkalı Atakent'te konumlandıracağı Bulvar Atakent projesi için ön talep toplanıyor.

Avrupa yakasının yatırım değeri yüksek lokasyonlarından Halkalı Atakent'te 22 bin 274 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan Bulvar Atakent projesi için çalışmalara başlandı. Ön talep toplama çalışmalarının kısa süre önce başladığı projede toplam 394 daire yer alıyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 109 metrekare ile 183 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Atakent'in yatırım değeri en yüksek arazilerinden birinde inşa edilmesiyle dikkat çeken projenin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması bekleniyor.

Daire fiyatları ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı Bulvar Atakent projesi Atatürk Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Yeni Havalimanı'na olan kolay ulaşım avantajının yanı sıra metroya olan yakınlığı ile de yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadediyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.bulvaratakent.com adresinden ulaşılabiliyor.