Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bulvar Atakent Konutları 2018’de teslim edilecek

Maksem Grup ile Oğuzkağan işbirliğiyle hayata geçirilen Bulvar Atakent, avantajlı fiyatlarla yatırım değeri yüksek bir proje inşa ediyor.

Avrupa Yakası’nın yükselen değeri Bulvar Atakent, lansman öncesi avantajlı fiyat kampanyasıyla yatırımcıları bekliyor. Metrekaresi 5 bin 780 TL’den başlayan bu proje 2018 yılı içinde tamamlanacak.

Atakent’te inşa edilen proje, gayrimenkul sektörünün en önde gelen temsilcilerinden Oğuzkağan ve Maksem Grup ortaklığında inşa ediliyor.

Bulvar Atakent bir yandan şehir yaşamının yorgunluğundan uzak olurken diğer yandan konforlu bir yaşam sunuyor.

Toplam 5 blok ve 391 konuttan oluşan bu projede, kreş ve 26 adet ticari ünite bulunuyor. Ayrıca büyüklükleri 110 ile 184 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konutları bu projede bulabilirsiniz.

Bulvar Atakent’te ticari alanlar site girişinden bağımsız yerde olurken, 7/24 güvenlik hizmeti sağlanıyor. Bunlara ek olarak kreş, kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness salonu, kapalı otopark ve sauna gibi zengin sosyal imkanlar projeye dahil edilecek.

Atatürk Havalimanı'na 10 dakikalık mesafede yer alan projenin ulaşım araçlarına yakın yerde olması dikkat çekiyor. Ayrıca Bulvar Atakent, TEM Otoyolu'na birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor.

Yatırımcılara lüks ve rahat bir yaşam tarzı sunan bu projenin en geç 2018 yılında tamamlanması bekleniyor.