Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Bulvar Atakent’te 60 ay sıfır faiz fırsatı!

Maksem Grup ile Oğuzkağan işbirliğiyle İstanbul Küçükçekmece’de inşa edilen Bulvar Atakent projesinde 60 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

22 bin 274 metrekarelik arsa üzerinde yükselen Bulvar Atakent projesi, Maksem Grup ile Oğuzkağan ortaklığında İstanbul’un Küçükçekmece bölgesinde inşa ediliyor. Aile konseptine uygun olarak dizayn edilen ve içerisinde stüdyo ile 1+1 dairelerin olmadığı projede metrekare satış fiyatları 4 bin 700 liradan başlıyor.

391 konutla birlikte 26 dükkanın bulunduğu Bulvar Atakent'te daireler 110 metrekare ile 184 metrekare arasında değişen büyüklüğe sahip. 5 blok şeklinde hayata geçirilen projede 60 ay sıfır faiz seçeneği sunuluyor.

Haziran 2018’de teslim edilecek

Bulvar Atakent projesinde 16 bin metrekarelik yeşil alan, çocuk oyun alanları, spor alanları, otopark, 7/24 güvenlik hizmetleri, kreş gibi sosyal donatılar bir arada yer alıyor.

Basın Ekspres Yolu ve TEM'e yakın konumuyla dikkat çeken Bulvar Atakent projesi, Yavuz Sultan Selim ve 3. Havalimanı bağlantı yollarına da oldukça yakın mesafede bulunuyor. 2018 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanan projenin Atatürk Havalimanı’na uzaklığı ise sadece 10 dakika.